Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
- Sarkıt Mısır Lambası her türlü iç ve dış mekan için güvenilir ve uzun ömürlü aydınlatma sağlar.
- Enerji verimliliği ve düşük ısı emisyonu sayesinde çevre dostu ve güvenli bir aydınlatma çözümüdür.
- Kolay kurulum süreci ve çok yönlü tasarımı, onu her ev veya iş yeri için pratik ve şık bir eklenti haline getirir.
Şartname:
| Güç | 10W/30W/50W/60W |
| ÇKT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Işık Verimliliği | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Voltajı | {{0}V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| Led çip | 2835 led çipi, Epistar |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

Son teknoloji Sarkıt Mısır Lambalarımızla gelişmiş görünürlük ve gelişmiş estetiği deneyimleyin.
Hakkımızda:


