Ürün Özellikleri:
1. Enerji Tasarrufunu En Üst Düzeye Çıkarır: LED mısır ışıklarının en büyük avantajlarından biri enerji verimliliğidir. 40W E27 LED mısır ışığı, minimum güç tüketecek şekilde tasarlanmıştır ve geleneksel aydınlatma seçeneklerine göre dikkate değer bir enerji tasarrufu alternatifi sunar.
2. Kalıcı Performans: 40W E27 LED mısır ışığı, 50000 saate varan etkileyici bir kullanım ömrüne sahiptir. Geleneksel aydınlatma seçeneklerine göre 10 kata kadar daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.
3. Olağanüstü Parlaklık: 40W E27 LED mısır ışığı, 4800 lümene kadar etkileyici bir parlaklık sunarak yoğun aydınlatma gerektiren alanlar için mükemmel bir seçenek haline gelir.
4. Dayanıklılık: 40W E27 LED mısır ışığı uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Birinci sınıf malzemelerden üretilen bu ürün, aşırı sıcaklıklara, titreşimlere ve darbelere kolaylıkla dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 140 lm/ağ |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >80Ra |
| Ömrü (saat) | 50000 saat |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27, E40, B22 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP Oranı | IP20, IP40 |
| PF | >0.90 |
| Boyut | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Detaylı Görseller:



40W E27 LED mısır lambası, mısır koçanı anımsatan bir tasarıma sahiptir ve yüzeyinde zarif bir şekilde konumlandırılmış bir dizi küçük LED'i sergiler. Bu LED'ler parlak bir parlaklık üreterek rahat ve organik bir aydınlatma atmosferi sağlar. Bu ışık evler, ofisler ve çeşitli ticari ve endüstriyel ortamlar için idealdir.
Kullanımı:


1. Konut: 40W E27 LED mısır ışığı oturma odaları, yatak odaları ve mutfaklar gibi konut alanları için mükemmeldir ve sıcak, davetkar bir aydınlatma sunar.
2. Ticari: Oteller, restoranlar ve alışveriş merkezleri gibi ticari alanlarda 40W E27 LED mısır ışığı, sıcak bir atmosfer oluşturmak için ideal olan canlı ve davetkar bir aydınlatma sağlar.
3. Endüstriyel: Fabrikalar ve depolar gibi ortamlarda, 40W E27 LED mısır lambası parlak, odaklanmış aydınlatma sunarak loş ortamlarda optimum görünürlük sağlar.
