Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
- Bahçe İçin LED Mısır Ampulü, dış ortamınız için enerji tüketimi açısından hem parlak hem de verimli bir aydınlatma sunar.
- Bu ampul, uzun ömürlü olması ve az bakım gerektirmesi nedeniyle aydınlatma için ekonomik bir seçimdir.
- Ampulün çekici görünümü bahçenizin iç tasarımıyla mükemmel uyum sağlar ve dışarıda gerçekleşen partiler için davetkar bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur.
Şartname:
| Güç | 10W/30W |
| ŞNT | 3000k, 4000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağ |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | {{0}V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:


SSS:
1. Garanti ne durumda?
A: seçenekleriniz için 2/3/5 yıl garanti.
