Ürün özellikleri:
1. Çok çeşitli renk sıcaklıkları: LED mısır ışıklarının renk sıcaklıkları çeşitli ihtiyaç ve olayların aydınlatma gereksinimlerine uyacak şekilde seçilebilir.
2. Yumuşak ve tutarlı ışık: LED mısır ışıkları, tek tip, titreme veya parlama içermeyen ve gözler için güvenli bir ışık sağlar.
Spesifikasyon:
| Güç | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Aydınlık verimlilik | 140lm/w |
| cri | >80RA |
| Flicker Free | Titreşim yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Lamba tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| LED çip | 2835 LED CHIP, Epistar |
| Kısaltılabilir | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
Görüntüler:


Başvuru:


Geniş renk sıcaklıkları: LED mısır ışıklarının renk sıcaklıkları çeşitli ihtiyaç ve olayların aydınlatma gereksinimlerine uyacak şekilde seçilebilir.
Yumuşak ve tutarlı ışık: LED mısır ışıkları, tek tip, titreme veya parlama içermeyen ve gözler için güvenli bir ışık sağlar.
