Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özellikleri:
Yüksek parlaklık: Yüksek aydınlık etkinlik, normal ampullerin iki ila üç katı olan parlaklık ile gösterilir.
İyi renk oluşturma, yüksek renk oluşturma endeksi ve gerçek renk üremesi ile gösterilir.
Titreşimsiz: Vizyonu sürdüren sabit, titreşimsiz aydınlatma.
Spesifikasyon:
| Güç | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Aydınlık verimlilik | 140lm/w |
| CRI | >80RA |
| Flicker Free | Titreşim yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Lamba tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| LED çip | 2835 LED CHIP, Epistar |
| Kısaltılabilir | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
Görüntüler:


Başvuru:


Mısır gibi göründükleri için mısır lambaları, parlak, uzun ömürlü, çevre dostu ve enerji tasarruflu LED ışıklardır. Birçok bağlamda yaygın olarak istihdam edilirler.
