özellik:
-Herhangi bir ev veya iş ortamı için güvenilir ve uzun ömürlü bir alternatif söz konusu olduğunda, Cold White Mısır Lambası uzun kullanım ömrü ve sağlam yapısı nedeniyle mükemmel bir seçimdir.
- Hem küçük hem de montajı kolay tasarımıyla mevcut aydınlatma sisteminizi güncellemek veya yeni aydınlatma armatürleri takmak için uygun bir seçenektir.
-Soğuk Beyaz Mısır Lambası, işyerleri, konutlar, restoranlar ve oteller gibi çeşitli yerlerde kullanılabilen esnek bir üründür.
Şartname:
| Güç | 10W/30W |
| ÇKT | 3000k, 4000k |
| Işık Verimliliği | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Voltajı | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| Led çip | 2835 led çipi, Epistar |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20, IP40 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

Soğuk Beyaz Mısır Lambaları yardımıyla dış mekan ortamınızı hem net hem de keskin bir aydınlatmayla aydınlatabilirsiniz.
Hakkımızda:


