Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
-LED mısır ampuller yüksek ışık verimliliğine sahip olup, daha az enerji tüketerek parlak aydınlatma sağlar.
-Bu ampuller geleneksel akkor ampullere göre daha uzun ömürlüdür, bu sayede sık sık değiştirme ve bakım ihtiyacı azalır.
- LED mısır ampulleri cıva gibi tehlikeli maddeler içermediğinden daha güvenli ve çevre dostu bir aydınlatma seçeneğidir.
Şartname:
| Güç | 10W/30W/50W |
| ÇKT | 3000k, 4000k |
| Işık Verimliliği | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Voltajı | {{0}V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| Led çip | 2835 led çipi, Epistar |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

Bu ampuller iyi aydınlatılmış bir çalışma ortamı yaratarak çalışanların üretkenliğini ve güvenliğini artırmaya yardımcı olabilir.
Hakkımızda:


