özellik:
1. Mısır Ampulü Dayanıklı ürünler, uzun bir süre boyunca garanti edilen performans ve güvenilirlik sunarak dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.
2. Bu ampullerin korozyona ve aşınmaya dayanıklı-yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olması, uzun süre dayanmalarını garanti eder.
3. Mısır Ampulü Dayanıklı ürünler olağanüstü düzeyde enerji verimliliği sağlar ve bu da onları ekolojik açıdan sorumlu ve-uygun maliyetli bir aydınlatma alternatifi haline getirir.
Şartname:
| Güç | 10W |
| ŞNT | 3000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağırlık |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 |
| Led çip | 2835 LED çipi, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20 |
| Boyut | 50*120 mm, 70*186 mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Aydınlatma Teknolojisi Co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta
Teklif için bizimle iletişime geçin
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

