özellik:
1. Mısır Ampulü CE, hem konut hem de ticari kuruluşlar için uygun maliyetli aydınlatma seçenekleri sunan, enerji-verimli bir aydınlatma alternatifidir.
2. Uzun bir kullanım ömrüne sahiptir; bu, ampullerin değiştirilmesi gereken sıklığı azalttığı ve daha sürdürülebilir bir çevreye katkıda bulunulmasına yardımcı olduğu anlamına gelir.
3. Mısır Ampulü CE, hem parlak hem de sabit bir aydınlatma sunar ve ürettiği yüksek-kaliteli aydınlatma, herhangi bir ortamın atmosferinde genel bir iyileşmeye katkıda bulunur.
Şartname:
| Güç | 10W |
| ŞNT | 3000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağırlık |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC |
| Titreşimsiz-ücretsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd,-LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
