özellik:
Yüksek Kaliteli Işık Çıkışı: Corn bulb LED'ler çeşitli ortamlar için ideal olan parlak ve tutarlı bir ışık yayar. Titremezler veya herhangi bir sıcaklık yaymazlar, bu da onları iç ve dış aydınlatma uygulamaları için mükemmel bir seçim haline getirir.
Çok yönlülük: Corn bulb LED'ler çeşitli şekil ve boyutlarda gelir ve neredeyse her armatüre sığmalarını sağlar. Ayrıca farklı renk sıcaklıklarında gelirler ve bu da onları çeşitli ortamlar ve ruh halleri için uygun hale getirir.
Corn light LED'in bir diğer benzersiz özelliği de enerji verimliliğidir. Geleneksel aydınlatma seçeneklerinden %80'e kadar daha az enerji tüketir. Bu, karbon ayak izlerini azaltırken enerji faturalarından tasarruf etmek isteyenler için ideal bir seçenek haline getirir. Ayrıca çeşitli watt değerlerinde mevcuttur ve bu da aydınlatmalarını yükseltmek isteyen herkes için esnek ve çok yönlü bir çözüm olmasını sağlar.
Genel olarak, corn light LED aydınlatma sektörünü dönüştüren, oyunun kurallarını değiştiren bir üründür. Gelişmiş tasarımı, enerji verimliliği, uzun ömrü ve çok yönlülüğüyle, karbon ayak izlerini azaltırken ve enerji faturalarından tasarruf ederken aydınlatmalarını iyileştirmek isteyen herkes için mükemmel bir çözümdür.
Şartname:
| Güç | 10W/30W/50W/60W/80W/100W/140W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 140lm/w |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >80Ra |
| Giriş Voltajı(V) | {{0}V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27, E40, B22,E39 |
| Led çip | 2835 led çipi, Epistar |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP Oranı | IP20% 2c IP40 |
| Boyut | 50*120mm, 70*186mm, 90*205mm, 90*230mm, 90*270 |
Ayrıntılı Görseller:





360 derece her açıdan, her yöne ışıklandırma, daha geniş bir alanı kapsıyor.
Kullanım:

Parlak beyaz ışık, araba yollarını, yürüyüş yollarını ve otoparkları aydınlatmak için idealdir.
Hakkımızda:


SSS:
2. Aydınlatma armatürlerinizde hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?
A: Aydınlatma armatürlerimizde metal, cam, kristal, plastik ve daha birçok farklı malzeme kullanıyoruz.
A: Üretim kapasitemiz oldukça yüksek, kaliteli ve zamanında teslimatla büyük siparişlere cevap verebiliyoruz.
