Ürün Özellikleri:
1. Bu ışıklar, geleneksel sokak lambalarına kıyasla çok daha düşük güç tüketimine sahiptir ve normal ampullerden yaklaşık 5 kat daha uzun olan 50.000 saate kadar dayanabilir.
2. Gece görünürlüğünü artırmak için ideal olan canlı ve keskin bir ışık sağlayan yüksek renksel geriverim indeksi (CRI) sağlarlar.
ÜrünŞartname:
| Güç | 100W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/w |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >80Ra |
| Giriş Voltajı(V) | 100-277V AC |
| Titreşimsiz | Titreşimsiz |
| Malzeme | Alüminyum |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP Oranı | IP20% 2c IP40 |
| PF | >0.90 |
| Boyut | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Ayrıntılı Görseller:



Mısır ışığı teknolojisini kullanan sokak lambaları, enerji verimliliği ve güçlü aydınlatması nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Bu lambalar, mısır koçanına benzeyen, her yöne ışık yayan çoklu LED ampullerle tasarlanmıştır.
Kullanım:


Mısır ışığı teknolojisini kullanan sokak lambaları geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir ve sokaklar, otoyollar, otoparklar ve stadyumlar gibi geniş alanları aydınlatmak için idealdir. Yükleme alanlarını, arka bahçeleri ve ara sokakları aydınlatmak için mükemmeldirler.
