Ürün özellikleri:
1. Enerji tasarruflu: LED ışıkları, geleneksel ampullere kıyasla% 85'e kadar daha az enerji kullanır ve çevre dostu ve bütçe dostu bir aydınlatma seçeneği sunar.
2. Akıllı çip teknolojisi: Gelişmiş akıllı çip teknolojisi ile, kısaltılabilir LED mısır lambası ışığı zahmetsiz karartma kontrolü sunar, bu da doğru ruh halini ve atmosferi ayarlamak için mükemmel bir seçenek haline getirir.
3. Uzatılmış ömre: LED ışıkları, güvenilir ve düşük bakım gerektiren bir aydınlatma seçeneği sunarak geleneksel ampulleri önemli ölçüde geride bırakır.
4. Çevre dostu: LED ışıkları Merkür gibi zararlı kimyasallardan arınmıştır, bu da onları çevre için sürdürülebilir bir seçim haline getirir.
5. Olağanüstü Renk Oluşturma: Dimmabable LED mısır lambası ışığının etkileyici renk oluşturma endeksi (CRI), nesnelerin ışıltısında doğal ve canlı göründüğünü garanti eder.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamba Aydınlık Verimliliği (LM/W) | 140lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >80RA |
| Giriş Voltajı (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Malzeme | Alüminyum |
| Lamba tabanı | E27, E40, B22 |
| Kısaltılabilir | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Boyut | 50*120mm, 65*186mm, 90*205mm, 90*230mm, 90*270mm |
Ayrıntılı görüntüler:



Kullanım:


1. Ticari Alanlar: Aydınlatmanın kısaltılabilir özelliği, restoranlar, oteller ve çeşitli ticari ortamlar için mükemmeldir ve genel ortam geliştirir.
2. Dimmabable LED mısır lambası ışığı, etkileyici bir IP65 derecesine sahiptir ve en zorlu dış mekan elemanlarına karşı dayanıklılığını garanti eder.
