Özellik:
1. Bu LED mısır ampulü, ışığını hem parlak hem de düzgün bir şekilde dağıtmasına olanak tanıyan 6000 lümenlik muazzam bir çıkışa sahiptir.
2. Bu ampulün LED'leri iyi kalitededir, bu da onların uzun süre çalışmasını ve enerji açısından verimli olmasını sağlar.
3. Uyarlanabilir tasarımı nedeniyle konutlardan iş ortamlarına kadar çok çeşitli uygulamalar için uygundur.
Şartname:
| Güç | 10W 30W |
| ŞNT | 3000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağırlık |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC |
| Titreşimsiz-ücretsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

6000 Lümen LED Mısır Ampulümüzün muhteşem parlaklığıyla, muhteşem çıkışıyla ortamınızı aydınlatabilirsiniz.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd,-LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
