Ürün Özellikleri:
1. No Flicker, PF>0.95
2. 80-83Ra veya 95-98Ra isteğe bağlı
3. Lümen verimliliği: 120LM/W
4. Göz kamaştırmayan, Yumuşak ve Rahat ışıklar
5. Yüksek Kaliteli PMMA difüzör paneli
ÜrünŞartname:
| Güç | 24W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Acil Durum Zamanı | 3h |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| PF | 0.95 |
| Su geçirmez | IP44 koruma sınıfı |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücü | İzole edilmiş ve titreşimsiz |
| Titreşimsiz | Titreme yok |
Ayrıntılı Görseller:





72W 120*60cm Acil Durum LED Panel Işığı dikdörtgen yüzeye monte panel ışıktır. Mükemmel ısı dağılımı ve dayanıklılık sağlayan alüminyum bir çerçeveye sahiptir. Işık kaynağı SMD LED'lerdir ve ışık çıkışı 7200 Lümen'dir. 80'in üzerinde bir renk oluşturma indeksine sahiptir, bu da renklerin doğru ve doğal bir şekilde görüntülendiği anlamına gelir. Panel ışığının yüksek bir lümen bakım oranı vardır, bu da uzun süreli kullanımdan sonra bile parlaklığını veya kalitesini kaybetmediği anlamına gelir. Bu ışığın acil durum işlevi, 3 saate kadar yedek güç sağlayan entegre bir şarj edilebilir lityum iyon pil ile elde edilir.
Kullanım:


72W 120*60cm Acil Durum LED Panel Işığı, ticari binalar, ofisler, okullar, hastaneler ve perakende mağazaları gibi çeşitli iç mekan uygulamaları için uygundur. Genel aydınlatma veya acil durum ışık kaynağı olarak kullanılabilir. Ofislerde panel ışığı, üretkenliği artıran ve göz yorgunluğunu azaltan verimli ve tekdüze aydınlatma sağlar. Hastanelerde hem hastalar hem de sağlık çalışanları için güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlar. Perakende mağazaları, ürünlerini etkili bir şekilde vurgulamak ve sergilemek için panel ışığını kullanabilir.
Bu panel ışığının acil durum fonksiyonu onu özellikle kamu binaları ve tesisleri için kullanışlı hale getirir. Elektrik kesintisi veya başka bir acil durum durumunda ışık, insanların binayı güvenli bir şekilde tahliye etmesini sağlayan aydınlatma sağlar. Panel ışığı ayrıca merdivenler, koridorlar ve acil çıkışlar gibi sürekli aydınlatma gerektiren alanlar için de uygundur.
SSS:
1. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
İşletmemiz 2010 yılında kuruldu ve temel ürünlerimiz LED tüp ışıklar, LED paneller, LED çıta ışıklar, LED projektörler, LED sokak lambaları ve LED tıbbi ışıklar gibi iç ve dış mekan LED ürünleridir. Bu ürünlerin tümü ETL DLC TUV SAA ISO CB tarafından tamamen sertifikalandırılmıştır.
2. Kaliteyi nasıl garantileyebiliriz?
Seri üretime geçmeden önce mutlaka bir üretim öncesi numunesi, sevkiyattan önce mutlaka bir son muayene vardır;
3. Biz kimiz?
2{6}}10'dan beri Batı Avrupa'ya (%30), Kuzey Amerika'ya (%25), Kuzey Avrupa'ya (%14,0), Güney Avrupa'ya (%5), Orta Amerika'ya (%5), iç pazara (%3), Güneydoğu Asya'ya (%3), Doğu Avrupa'ya (%3), Okyanusya'ya (%3) ve Güney Asya'ya (%2) ürün sattık. Merkezimiz Çin'in Guangdong kentindedir. İşyerimizde genellikle 101 ila 200 çalışan bulunmaktadır.
