
Ürün Açıklaması
1. Süper Parlak ve Güç Tasarrufu.
2.Bu projektörler için üç farklı karartma modu mevcuttur: beyaz vurgular, beyaz düşük ışık ve kırmızı ve mavi yanıp sönen imdat sinyali. Çeşitli aydınlatma gereksinimlerine uygun olabilir ve şantiyelerdeki kasvetli çalışma alanlarını aydınlatabilir.
3. Çalışma ışığını hızlı bir şekilde şarj etmek için birlikte verilen USB kablosunu kullanın.
| Ürün adı: | acil durum led projektör |
| Gerilim: | 4.2V 350MAH |
| güç: | 15W |
| Renk Sıcaklıkları: | 6000K |
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Şarj süresi | 10-11 saat |
| Sertifikalar: | CE ROHS |
| Garanti yılları: | 5 |
Daha fazla detay



LED çalışma lambalarımız 90 derecelik, 180 derecelik ve 360 derecelik derece ayarlamalarını içerir. Bu nedenle, istediğiniz yere kolayca yerleştirebilirsiniz.
Bu portatif LED projektör standı ile ışığı yere koyabilir veya bir kancaya asabilirsiniz.
Sıcak Tavsiye:
Ücretsiz sökme, gereksiz hafif hasara neden olur.
Kullanmadığınız zamanlarda ışığı açık bırakırsanız, lütfen orijinal şarj cihazını kullanın ve günde bir kez en az on saat şarj edin. Çalışma lambasını 24 saatten fazla şarjda bırakmayın. * Mağaza ışığı şarj olurken lütfen kullanmaktan kaçının. Doğrudan ışığa bakmaktan kaçının. Su geçirmez olmalarına rağmen, bu araç farlarını uzun süre yağmur altında bırakmayın.
Başvuru

