Ürün Özellikleri:
1. Karşılaştırılabilir boyuttaki diğer ışık panelleriyle karşılaştırıldığında, her bir 2x2 ışık, düşük kamaşma üretimine ve kolayca bükülmesini önleyen sağlam bir yapıya sahiptir. Düşük parlama görsel konfor sağlar ve göz yorgunluğunu azaltır; bunların her ikisi de ticari ve ofis ortamlarında çok önemlidir. Ayrıca arkadan aydınlatmalı ışığı ile tutarlı bir ışık dağılımı elde edersiniz, bu da alanınızı diğer lambalardan daha etkili bir şekilde aydınlatır. geleneksel olarak asma tavanlar için kullanılır, ancak bir asma kiti veya yüzeye montaj kiti ile de kullanılabilir.
2. Işıklarınızı tercihlerinize göre daha iyi düzenlemek için onları bir 0-10V dimmer ile eşleştirin. Işık yoğunluğunu yüzde 100'den sizin için daha keyifli bir seviyeye kademeli olarak azaltın. Kurulum, alan gereksinimlerinize daha iyi uyacak şekilde 120V ila 277V arasında değişen kablo bağlantıları kullanılarak yapılabilir. Garajlar, bodrumlar, ofisler, mağazalar, okullar, süpermarketler, spor salonları ve daha fazlası dahil olmak üzere ev veya ticari alanlar için uygundur.
ÜrünÖzel:
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000K-6000K |
| CRI (Ra>) | 80-90 |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 100LM/W |
| Giriş Voltajı(V) | 100-277V |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Güç | 36w / 40w |
| Boyut | 600 * 600mm |
| Kullanım ömrü (saat) | 50000 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece): | -20 — 60 |
| Sertifikasyon | RoHS, CE |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım




