Ürün Özellikleri:
1. Arkadan aydınlatmalı teknoloji sayesinde hayat artık LGP ile sınırlı değil. gelecekteki bakım masraflarını önemli ölçüde azaltır. T-ızgara tavan kurulumlarında, mükemmel bir bütünlük, olağanüstü verimlilik ve azaltılmış kamaşma sunar.
2. Enerji maliyetlerinizden tasarruf etmek ve uzun yıllar boyunca sağlayacakları üstün parlaklıktan yararlanmak için bu yüksek performanslı, bakım gerektirmeyen 2x2 LED Düz Panel Lambaları eski aydınlatma armatürlerinizin yerine hemen takın.
3. Armatürde boşluk olmadığı ve IP40 toz geçirmez olduğu için tozlu ortamlarda asma tavan ışıklarının zamanla sönmesine neden olmaz. 2x2 troffer aydınlatma armatürü, entegre LED'lere sahip olduğundan bakım gerektirmez. Kullanım ömrü boyunca ampul değiştirmenize gerek kalmayacak.
ÜrünÖzel:
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000K-6000K |
| CRI (Ra>) | 80-90 |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 100LM/W |
| Giriş Voltajı(V) | 100-277V |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Güç | 36w / 40w / 60w/ 72w |
| Boyut | 600*600mm |
| Kullanım ömrü (saat) | 50000 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece): | -20 — 60 |
| Sertifikasyon | RoHS, CE |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım



