Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Açıklaması

BENWEI LED Downlight IP44-derecesi, 14W, 4000K Soğuk Beyaz, DALI Karartma, alüminyum gövdeli. Bu 14W yukarıdan aydınlatma, ~90lm/W ışık etkinliğiyle (-20C'den artı 45C'ye çalışma sıcaklığı) 1260 lms'lik bir ışık akısına ulaşır. 150 mm'lik kesitler ve 3 mm'den 20 mm'ye kadar tavan kalınlığı için uygundur. Dahil edilen DALI sürücüsü sayesinde gelişmiş işlevsellik. Alüminyum gövdeye ve yüksek kaliteli PMMA difüzöre sahiptir ve 5 yıl garantilidir. DALI karartma versiyonu mevcuttur. Ayrıca 3000K ve 6500K ve 25W veya 35W çıkışlarda mevcuttur.
Şartname
| Marka | benwei |
| Gerilim | 220-240V |
| güç | 14W |
| Eşittir | 2 x 18W CFL |
| Ortalama Ömür | 50,000 saat (L70 |
| Şekil | gömme |
| kısılabilir | DALI Kısılabilir |
| Işın açısı | 100D |
| Renk Sıcaklığı | 4000K (soğuk beyaz) |
| Garanti | 5 yıl garanti |
| CRI | >80 |
| Işık akısı | 1260Lm |
| Uzunluk | 52 mm Y |
| Çap | 150 mm kesme, 160 mm çerçeve dış çapı |
Vurgulamak
- Sıcak beyazı rastgele soğuk beyaza ayarlayın
- Yüksek ışık geçiren kapak
- Paslanmaz çelik yaylı klips
- Tüm döküm Alüminyum Muhafaza
- Korozyon önleyici ve hızlı ısı dağılımı
Detaylı Resim

















