Ürün Özellikleri:
1. 3 CCT Ayarlı Yuvarlak Yüzey Panel Işığı, evde okumak, çalışmak veya sadece dinlenmek için mükemmel olan net ve doğal görünümlü bir aydınlatma sağlar.
2. 3 CCT Adjust Yuvarlak Yüzey Panel Işığının kullanımı ve kurulumu da inanılmaz derecede kolaydır. Birlikte verilen montaj donanımını tavana veya duvara takmanız yeterlidir ve ışık herhangi bir alana sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.
3. 3 CCT Adjust Yuvarlak Yüzey Panel Işığı enerji verimliliği düşünülerek tasarlanmıştır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/12W/15W/18W/25W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücü | İzole edilmiş ve titreşimsiz |
| Kesme boyutu | 68mm ila 280mm / 4 inç, 6 inç, 8 inç, 10 inç |
| Dış çap | 85-300M |
Ayrıntılı Görseller:




Kullanım:


- Evler: Oturma odaları, mutfaklar, yatak odaları ve banyolarda kullanıma uygun olan bu panel ışık, her alanda mükemmel bir hava yaratmanıza yardımcı olabilir.
- Ofisler: Enerji tasarruflu tasarımı ve mükemmel aydınlatma kalitesiyle 3 CCT Adjust Yuvarlak Yüzey Panel Aydınlatma her türlü ofis ortamında kullanıma idealdir.
- Perakende Alanları: Ürünlerinizi sergilemek veya sadece rahat ve davetkar bir ortam yaratmak istiyorsanız, bu panel ışık her türlü perakende alanı için harika bir seçimdir.
