Ürün Özellikleri:
1.Bu panel lamba, birinci sınıf difüzör sayesinde homojen ışık dağılımını garanti eder. Hoş ve konforlu bir aydınlatma sağlar, bu nedenle olası parlama ve gölge etkilerini azaltır.
2. Uzun Ömür: Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla, bu panel ışık daha az enerji kullanır, dolayısıyla daha az değiştirme ve bakım masrafı vardır.
3. Yuvarlak Yüzey Panel Işık 30W, %80'e kadar düşük güç kullanımını garanti eden elektronik balasta sahiptir. Daha iyi bir çevre için ideal karardır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/12W/15W/18W/25W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücü | İzole edilmiş ve titreşimsiz |
| Kesme boyutu | 68mm ila 280mm / 4 inç, 6 inç, 8 inç, 10 inç |
| Dış çap | 85-300mm |
Ayrıntılı Görseller:




Bu LED panel ışık, sıcak beyazdan soğuk beyaza kadar renk sıcaklıkları yayabilir. Bu, mükemmel ışık homojenliğiyle çok enerji tasarruflu bir aydınlatma kaynağıdır. Çeşitli boyut ve biçimlerde geldiği için yuvarlak yüzey panel ışık 30W için hemen hemen her yer uygundur. Bu ışık altında, tüketiciler ısı radyasyonu, titreme veya parlama konusunda endişe duymazlar.
Kullanım:


1. Hastane aydınlatması, tutarlı ışık dağılımı sayesinde hekimlerin ve hemşirelerin çalışma ortamını iyileştirdiği için tıbbi kuruluşlar için ideal bir aydınlatma olacaktır.
2. Alışveriş Merkezi Aydınlatması: Perakende mağazalarının ürün sunumunu vurgulamak ve geliştirmek için bu ışık çok iyidir.
3. Yuvarlak Yüzey Panel Işığı 30W ofis alanlarını, konferans odalarını ve iş istasyonlarını aydınlatmanın uygun fiyatlı bir yoludur.
4. Yatak odaları için mükemmel olan bu panel ışık, huzurlu ve sakinleştirici bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olabilir.
SSS:
1. Üretim mi yoksa ticaret şirketi misiniz?
LED ışıkların uzman üreticisi olarak, esas olarak üç çeşit LED ışık sağlıyoruz: iç mekan, dış mekan ve güneş enerjisi.
2. Tavuk Kümesi İçin Zamanlayıcılı Işık ürününün minimum sipariş miktarı nedir?
Minimum satın alma tutarı yoktur; istediğiniz tutarı yapabilirsiniz. Ancak, sayıca az olması birim maliyetin biraz daha yüksek olması anlamına gelir.
3. Kendi pazar pozisyonumuz olsa bile yardım alabilir miyiz?
Pazar gereksinimleriniz hakkında bildiklerinizi bize anlatın, bunları tartışalım ve en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olacak önerilerde bulunalım.
4. Şu anda hangi renk sıcaklığında?
3000–6500k aralığına ulaşılabilir. Sıcak beyaz için 3000–3500k, doğal beyaz için 4000–4500k ve soğuk beyaz için 6000–6500k aralığına erişilebilir.
