Ürün Özellikleri:
1. Yüzeye montaj ekipmanıyla kurulumu kolaydır.
2. 5W'tan 25W'a kadar birden fazla wattta mevcuttur.
3. Düşük bakım gereksinimleri.
4. 50000 saate varan uzun kullanım ömrü.
ÜrünŞartname:
| Güç | 8W/10W/12W/15W/20W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | Sıcak beyaz(3000K), Doğal beyaz(4000K), Soğuk beyaz(6000k) |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 110-120lm/W |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Giriş Gerilimi(V) | AC85-265V |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir |
| Garanti | 5 yıl garanti |
| IP derecelendirme | IP44 koruma sınıfı |
| Işın açısı | 120 derece |
Detaylı Görseller:




Geleneksel floresan tüplere veya ampullere göre daha fazla enerji verimliliği, daha uzun kullanım ömrü ve daha ucuz bakımı nedeniyle LED panel ışıkları hızla daha popüler hale geldi. Özellikle yüzeye monte LED panel ışıkları, çağdaş iç mekanların çoğunu tamamlayan pürüzsüz ve kusursuz bir forma sahiptir.
5W ile 25W arasında değişen güç değerleri ile yüzeye monte LED panel ışık seçeneklerimiz hem ticari hem de evsel kullanıma uygundur. Aynı watt'taki geleneksel ampullerle karşılaştırılabilecek parlaklık seviyeleri sağlamak için çok daha az enerji kullanan, yüksek kaliteli, endüstri standardı LED çipleri kullanılarak üretilmiştir.
Kullanımı:


1. Ofis Alanları: Çalışan konforunu ve üretkenliğini artırmak için modern ofislerin etkili aydınlatma çözümlerine ihtiyacı vardır. Yüzeye monte LED panel ışıkları enerji tüketimini azaltır ve parlamayan, eşit şekilde aydınlatılmış bir iş istasyonu sağlar.
2. Perakende Mağazalar: Yüzeye monte LED panel ışıkları, ürünün öne çıkan noktalarını parlak ışıkla aydınlatarak işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar ve showroom estetiğini artırır.
3. Konaklama Sektörü: Yemekhanelerde, konaklama tesislerinde ve lobi alanlarında rahat ve davetkar bir atmosfer yaratmak için konaklama sektörü yüzeye monte LED panel ışıklarından yararlanabilir.
4. Konut Alanları: Geliştirilmiş enerji verimliliği ve şık, çağdaş tarzıyla yüzeye monte LED panel ışıkları, yaşam alanlarını, mutfakları, yatak odalarını ve banyoları aydınlatmak için idealdir.
