Açıklama
Soruşturma göndermek
Şartname:
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP derecelendirme | IP44 |
| Giriş gerilimi | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık efekti | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz gümüş |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:





1. Yüksek sıcaklıkta boya pişirme işlemiZarif doku güçlü üst düzey atmosfer, pas yok, solmaz, dayanıklı.
2. İstikrarlı performans ve elektrolitik kalite, istikrarlı sürücü performansı ve uzun ömürlü çözüm.
Kullanımı:

LED panel aydınlatmalar oteller, konferans/toplantı odaları, fabrika & ofisler, ticari amaçlı, konut/kurum binaları, okul, kolej, hastane, enerji tasarrufu ve yüksek renksel geriverim indeksli aydınlatmaya ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılabilir.
Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Özelleştirmeyi destekliyor musunuz?
C: Evet, özelleştirilmiş ürün boyutunu, logoyu ve ambalajı destekliyoruz.
C: Evet, özelleştirilmiş ürün boyutunu, logoyu ve ambalajı destekliyoruz.
2. Teslimat süreniz nedir?
A: Hızlı Teslimat, Örnekler: 2 gün. Toplu sipariş: 7- 10 gün
3. Daha büyük miktarlarda sipariş verirsem daha düşük bir fiyat alabilir miyim?
C: Evet, siparişiniz ne kadar büyük olursa o kadar ucuz fiyat alırsınız
C: Evet, siparişiniz ne kadar büyük olursa o kadar ucuz fiyat alırsınız
