Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Özellikleri :
1. Yüksek kaliteli maske, düzgün ışık çıkışı, verimli ışık iletimi, parlak ve rahat.
2. Döküm alüminyum, dayanıklı ve passız, verimli ısı dağılımı ve talaş koruması. .
3. Kararlı sabit akım, akım dalgalanmasını, uzun servis ömrünü ve daha güvenli kısıtlama.
Şartname
| performans: | 3w |
| Tansiyon: | 220-240VAC |
| Giriş gerilimi: | 85-265VAC |
| Sıklık: | 50-60Hz |
| Sürücü çıktısı: | 14-36V DC // 300mA |
| Renk oluşturma indeksi: | 80 |
| Işık akısı: | 426 lm |
| Işın açısı: | 120º |
| Kullanmak: | İçeri |
| IP koruması: | IP20 |
| Koruma derecesi IK: | IK05 |
| Malzeme: | alüminyum |
| Kurulum: | kurulum |
| Boyutlar: | 20xØ60mm |
| kesme boyutları: | Ø60mm |
Detay Resimleri:


Başvuru



