Ürün Özellikleri:
1. Uzun Ömür: Bu aydınlatma armatürünün LED çipi 50,000-saatlik maksimum ömre sahiptir. Sonuç olarak, armatür geleneksel aydınlatma armatürlerinden çok daha uzun, bakım gerektirmeyen bir ömre sahiptir - uzun yıllar.
2. Isı Yayılımı Yok: Aydınlatmadaki LED çip ısı üretmediği için oturma odası, iş yeri ve mutfak gibi serin ve rahat bir ortamın gerekli olduğu mekanlarda kullanıma uygundur.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/12W/15W/18W/25W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücü | İzole edilmiş ve titreşimsiz |
| Kesme boyutu | 68mm ila 280mm / 4 inç, 6 inç, 8 inç, 10 inç |
| Dış çap | 85-300M |
Ayrıntılı Görseller:




9-watt LED yüzeye monte ışık, hemen hemen her yüzeye yerleştirilebilen hafif, kurulumu kolay bir aydınlatma armatürüdür. Ekonomik, net ve parlak ışık sağlamak için tasarlanmıştır. Aydınlatma armatüründe, 80+ renk oluşturma indeksi (CRI) üreten birinci sınıf bir LED çipi bulunur ve bu sayede odadaki nesnelerin renklerinin canlı ve gerçeğe uygun olmasını garanti eder. Ayrıca ışık titremez ve bu da onu göz yorgunluğunun sorun olduğu ortamlarda kullanım için mükemmel kılar.
Kullanım:


1. Konut: Oturma odalarında, mutfaklarda, yatak odalarında ve hatta dış avlularda ana veya yardımcı ışık kaynağı olarak kullanılabilir.
2. Ticari: Resepsiyon alanları, iş istasyonları, konferans salonları ve ofislerde kullanılabilir.
3. Misafirperverlik: Konaklama tesisleri, lokantalar, barlar ve kafelerde kullanılabilir.
4. Sağlık: Diş hekimliği muayenehaneleri, tıbbi klinikler ve hastanelerin hepsi bundan faydalanabilir.
SSS:
1. Üretim mi yoksa ticaret şirketi misiniz?
LED ışıkların uzman üreticisi olarak, esas olarak üç çeşit LED ışık sağlıyoruz: iç mekan, dış mekan ve güneş enerjisi.
2. Tavuk Kümesi İçin Zamanlayıcılı Işık ürününün minimum sipariş miktarı nedir?
Minimum satın alma tutarı yoktur; istediğiniz tutarı yapabilirsiniz. Ancak, sayıca az olması birim maliyetin biraz daha yüksek olması anlamına gelir.
3. Kendi pazar pozisyonumuz olsa bile yardım alabilir miyiz?
Pazar gereksinimleriniz hakkında bildiklerinizi bize anlatın, bunları tartışalım ve en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olacak önerilerde bulunalım.
4. Şu anda hangi renk sıcaklığında?
3000–6500k aralığına ulaşılabilir. Sıcak beyaz için 3000–3500k, doğal beyaz için 4000–4500k ve soğuk beyaz için 6000–6500k aralığına erişilebilir.
