
Ürün özelliği:
1. Sınırlı boşluk veya eğimli tavanlar için bu ultra ince tasarımla kutu gerekmez. 4-inç LED gömme ışığımız kolayca sonradan takılabilir veya taze dekorasyon için kullanılabilir. mutfak, garaj, banyo, çalışma alanı, dış cepheler ve diğer ulaşılması zor alanlar gibi uygulamalarda çeşitli gereksinimleri karşılar.
2. 4 inçlik kutusuz gömme ışık, daha yüksek lümenli ve daha az elektrikle son teknoloji LED çipleri kullanır. CRI 90'a yükselir, 750LM yalnızca 10 Watt kullanır, bu da 75W akkor lambalara eşdeğerdir ve enerji harcamalarında yüzde 86,7'ye varan tasarruf sağlar. Parlama ve çizilmeye karşı dayanıklılık için buzlu LED cam.
3. ışıksızlık 4 inç gömme lamba, yüzde 10 ila yüzde 100 arasında pürüzsüz karartma aralığına, ultra ince bir çerçeveye sahiptir, çoğu karartıcıyla uyumludur ve nemli ortamlarda kullanılabilir. Tavanınıza monte etmeden önce, sıcaktan (2700K) gün ışığına (5000K) kadar değişen 5 renk sıcaklığından birini seçebilirsiniz.
4. Birinci sınıf kablo terminalimiz UL onayı almıştır ve 4 inçlik kutusuz gömme aydınlatmamız ETL, FCC ve IC derecelidir.
5. En yeni LED titreşimsiz ve gürültüsüz teknoloji, 5-yıllık garanti ve hızlı müşteri hizmetleri yanıtıyla tüm ürünlerimiz için en yüksek standartları koruyoruz.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Işık akısı | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Başvuru | Kapalı Ticari Ev |
| Garanti | 5 yıl |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Enerji Fabrikası(PF) | 0.9'dan büyük veya eşittir |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -20~40 derece |
Detay Resmi:






