İsteğe Bağlı İki Şekil

(Kare gömme LED ışık)

(Yuvarlak gömme LED ışık)
Ürün Açıklaması
BENWEI'nin LED banyo gömme tavan lambaları, geleneksel ve zamansız görünümüyle etkileyicidir. Küresel lambanın sıcak beyaz ışığı (3000 K) dağınıktır ve parlama yapmaz. Düz tasarım zaten enerji tasarruflu LED modülleri ve gerekli LED sürücüsünü içerir. Kurulum için gereken tek şey 6,9 santimetredir. Temel aydınlatma için banyo gömme tavan lambaları harika bir seçenektir. Bu tavan lambası daha çok koridorlarda ve merdivenlerde kullanılsa da ofiste, mutfakta ve depo alanında da kullanılmaktadır. Uygun bir arka kenar karartıcı ile lamba da kısılabilir.
Şartname
| Öğe adı | Banyo gömme tavan ışıkları |
| malzeme | Toz kaplamalı döküm alüminyum, plastik kapak |
| montaj talimatı | Battaniye kalınlığı: yakl. 0.5 - 1.5cm |
| amperaj | 1000mA |
| yüzey | Beyaz |
| enerji verimliliği sınıfı | Ürün, enerji verimliliği sınıfı G olan bir ışık kaynağı içerir. |
| kurulum boyutları | D: 6.9cm, Çap: 28cm |
| Teslimat kapsamı | LED modülü dahil |
| boyutlar | D: 1.9cm, Çap: 30cm |
| düzenleme | Eşleşen performans verileriyle harici arka kenar karartıcı ile kısılabilir |
| Ağırlık | 1.648kg |
| kısılabilirlik | kısılabilir |
| Işık akısı | 1797 lm |
| Tansiyon | 230V |
| Maksimum montaj | 30W LED |
| test işareti | CE, koruma sınıfı III |
| ışık dağılımı | doğrudan |
| ışık şiddeti | 853 CD |
Vurgu Noktaları
- Çok ince gövde
- Düşük kurulum derinliği
- Yüksek ışık çıkışı
- Yüzde 60'a varan enerji tasarrufu
- Beyaz, sağlam alüminyum gövde
- Yüksek performans ve güçlü dayanıklılık
Ayrıntılı Görüntü Ekranı









Renk Sıcaklığı Gösterisi



Kurulum


Paketleme ve Nakliye


Uygulama Gösterisi

Hemen kullanılabilir, yönlendirme:Teslimat, Almanya içinde ödemenin alınmasından (ön ödeme durumunda) veya sözleşmenin yapılmasından (teslimatta nakit veya hesaptan satın alma durumunda) sonra 5 iş günü içinde (resmi tatil günleri hariç Pazartesi'den Cuma'ya) gerçekleşir, adalar hariç. Teslimatlar sadece telefonla önceden düzenleme yapıldıktan sonra yapılır.
İhtiyaçlarınızı karşılamak için farklı boyutlarda daireler ve kareler ince panel ışığımız var.
