Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
Şartname
| Modeli | BW08K60C |
| Güç | 20W / 30W / 40W / 60W |
| Işın açısı | 90 derece |
| AC girişi | 100-240V 50/60Hz veya 220-240V 50/60Hz |
| Malzeme | Alüminyum |
| Boyut | Φ190 * H70 mm |
| Kesmek | Φ155 – 175 mm |
| SKK | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K veya Özelleştirilmiş |
| LM/W | 90-110 lm/w |
| CRI | >80Ra , >90 Ra |
Vurgu Noktaları
1. Hafif soğutmanın yeterince iyi olduğundan emin olmak için yüksek kaliteli alu muhafaza ve yapı.
2. Işık kalitesinin yeterince istikrarlı olduğundan emin olmak için yüksek kaliteli COB ve sürücü çözümü.
3. Güçlü Mühendis ve Kalite Kontrol ekibi, özelleştirme konusunda iyidir ve rekabetçi aşağı ışık için esnek çözümler sunar.
Ayrıntılı Görüntü Ekranı















