Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
Şartname
| modeli | BW08K60C |
| Güç | 20W / 30W / 40W / 60W |
| Işın açısı | 90 derece |
| AC girişi | 100-240V 50/60Hz veya 220-240V 50/60Hz |
| Malzeme | Alüminyum |
| Boyut | Φ190 * H70 mm |
| Kesmek | Φ155 – 175 mm |
| SKK | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K veya Özelleştirilmiş |
| LM/W | 90-110 lm/w |
| CRI | >80Ra , >90 Ra |
Vurgu Noktaları
- Üstün ve güvenilir cob downlight kaynağı
- Üstün basınçlı döküm alüminyum, sert doku ve daha iyi ısı dağılımı
- Kurulumu ve geleneksel lambayı değiştirmesi kolay, bakım gerektirmez
- Yeşil Teknoloji, güvenli ve çevre dostu
- Bu LED aşağı ışığın uzun ömrü yaklaşık 50000 saattir.
- Sabit akım devresi tasarımı, geniş voltaj aralığı (100V~240V)
- Titreşim yok, düşük güç tüketimi, hızlı başlatma, ultraviyole ışını ve kızılötesi ışın yok
Ayrıntılı Görüntü Ekranı
















