İki Şekil Seçeneği

(Kare gömme LED ışık)

(Yuvarlak gömme LED ışık)
LED ip65 panel ışığı için muhafaza:
Hafiflik ve çerçeve, yüksek kaliteli demirden yapılmıştır, pas ve yağ çıkarılmıştır, paslanmaya karşı işlem görmüştür ve 8-10 yıl boyunca paslanmaya karşı dayanıklıdır
normal uygulama altında, beyaz toz boya ile.
LED ip65 panel ışığı için difüzör:
LED için Akrilik LED Difüzör.
LED ip65 panel ışığı için LED tipi:
LED SMD 2835 kullanır.
LED ip65 panel ışığı için elektrikli: .
Arcata veya ünlü logolu standart sürücü veya dalidim edilebilir sürücü.
LED ip65 panel ışığı için montaj:
Gömme montaj.
Ana uygulamalar:
Hastane/gıda fabrikası/dekontaminasyon odası.
Şartname
| Tip | Gömme LED Downlight |
| Voltaj derecesi | 220 → 240 V |
| Derinlik | 30 mm |
| boyutlar | 169x30mm |
| Çap | 169mm |
| güç | 12W |
| Renk Sıcaklığı | 4000K |
| Boşaltma Boyutu | 155mm |
| modeli | BW İNCE DL 258 |
| Açık renk | Soğuk beyaz |
| Güncel Beğeni | 180mA |
Vurgu Noktaları
- Enerji tasarrufu ve çevre dostu.
- Yüksek ışık verimliliği
- Işık akısı 1020 lm.
- Açık renk soğuk beyazdır.
- Su geçirmez ve toz geçirmez
- Isı dağılımı ve uzun ömür
- Akıllı Dali ve Kısılabilir
Ayrıntılı Görüntü Ekranı




Renk Sıcaklığı Gösterisi

Kurulum

Paketleme ve Nakliye


Uygulama Gösterisi

