Ürün Özellikleri:
1. Uzun ömür: Geleneksel aydınlatma armatürlerine kıyasla, LED downlight'ların çok daha uzun bir ömrü vardır. En az 50,000 saat dayanabildikleri için sık sık değiştirilmeleri gerekmez.
2. Düşük ısı emisyonu: LED ışıklar çok az ısı yayarlar, bu da onları küçük mekanlarda kullanım için mükemmel kılar.
ÜrünŞartname:
| Güç | 9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V AC |
| Kesme boyutu | 68 mm ila 280 mm |
| Dış çap | 85-300M |
Ayrıntılı Görseller:



LED downlight'lar genellikle tavan boşluğuna monte edilen bir aydınlatma biçimidir. Genellikle odanın her köşesinde tutarlı aydınlatma sağlamak için gömülüdürler. LED downlight'lar son yıllarda aydınlatma tasarımcıları ve iç dekoratörler arasında önemli bir popülerlik kazanmıştır. Bu faktörler öncelikle yüksek enerji verimliliği, minimum ısı emisyonu ve uzun ömürlerinden sorumludur.
Kullanım:

