Ürün Özellikleri:
1. Ayarlanabilir Parlaklık: Parlaklık seviyesini değiştirme kapasitesi, belki de kısılabilir banyo spot ışıklarının en dikkat çekici özelliğidir. Sonuç olarak, rahatlatıcı bir banyo için ışıkları düşük bir ayara veya kozmetik uygulaması veya bakım için parlak bir aydınlatma için yüksek bir ayara ayarlayabilirsiniz.
2. Çok yönlülük: Çeşitli boyut ve tasarımlarda geldikleri için, kısılabilir banyo spotları çok çeşitli iç tasarım ve banyo tadilat projeleri için mükemmeldir. İster geleneksel ister çağdaş bir görünüm tercih edin, tercihlerinize uyacak bir kısılabilir banyo spotu şüphesiz vardır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesme boyutu | 68 mm ila 280 mm |
| Dış çap | 85-300M |
| garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görseller:



1. LED downlight'lar düşük güç tüketimi ve yüksek verimliliğiyle tanınır ve bu da onları aydınlatma için uygun maliyetli bir seçim haline getirir. 90 mm'lik kesme varyasyonu da dikkat çekicidir ve minimum enerji tüketirken parlak bir ışık çıkışı sağlar.
2. LED downlight'lar düşük ısı emisyonuna sahiptir ve bu da onları geleneksel aydınlatma armatürlerine kıyasla kurulum ve çalıştırma açısından daha güvenli bir seçenek haline getirir. Bu özellik ayrıca onları mutfak veya banyo gibi yüksek sıcaklıkların olduğu alanlarda kullanım için popüler bir seçim haline getirir.
3. LED downlight'lar etkileyici ömürleriyle bilinir ve geleneksel aydınlatma armatürlerinden daha uzun ömürlüdür. Bu, onları hem uygun maliyetli hem de uzun ömürlü bir aydınlatma çözümü arayan kişiler için tercih edilen bir seçenek haline getirir.
Kullanım:

LED downlight'lar, uygun maliyetli ve dayanıklı bir aydınlatma çözümü sağladıkları için evler için popüler bir seçimdir. Bu LED downlight'lar inanılmaz derecede çok yönlüdür ve oturma odaları, mutfaklar ve yatak odaları gibi çeşitli alanlara zahmetsizce monte edilebilir. Ayrıca, etkileyici enerji verimliliği ve minimum ısı emisyonu nedeniyle ofis ortamlarında popülerlik kazanıyorlar. 90 mm'lik kesme varyasyonu sayesinde, bu ışıklar konferans odaları ve çalışma alanları gibi çeşitli ortamlara zahmetsizce monte edilebilir.
