Ürün Özellikleri:
1. Uzun ömür: LED'ler geleneksel ampullere göre daha uzun ömürlüdür, bu da onları uzun vadede daha güvenilir ve uygun maliyetli hale getirir.
2. Ayarlanabilir renk ve parlaklık: Uzaktan kumanda, downlight'ın rengini ve parlaklığını istediğiniz ayara getirmenize olanak tanır.
3. Kısılabilir: Uzaktan kumandayı kullanarak LED spot ışığını kısabilir, böylece aydınlatma ortamı üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz.
ÜrünŞartname:
| Güç | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | RGBW (RGBW) |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V,110-240V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücü | İzole edilmiş ve titreşimsiz |
Ayrıntılı Görseller:




Uzaktan kumandalı LED downlight, güçlü ve enerji tasarruflu aydınlatma sağlamak için LED teknolojisini kullanan bir tür aydınlatma armatürüdür. Birçok rengi, boyutu ve tasarımı, birçok aydınlatma koşuluna uymasını sağlar. Uzaktan kumanda sağlamak için tasarlanmıştır, bu nedenle armatüre dokunmadan ışığın parlaklığını, rengini ve modunu değiştirebilirsiniz. Uzaktan kumandayı çalıştırmak, kablosuz teknoloji aracılığıyla armatürle iletişim kurduğu için daha hızlı ve daha kullanışlıdır.
Kullanım:


1. Uzaktan kumandalı LED downlight'lar evlere basit ve sade bir aydınlatma seçeneği sunar. Oturma odası, yatak odası, mutfak ve banyo gibi evin birçok bölümü bunlarla aydınlatılabilir.
2. Ofisler, oteller ve perakende satış yerleri gibi iş ortamları için uzaktan kumandalı LED downlight'lar da mükemmeldir. Enerji tasarruflu, hoş aydınlatmaları odanın genel görünümünü iyileştirir.
3. Dış mekan aydınlatması: Uzaktan kumandalı LED downlight'lar dış mekan aydınlatması için de kullanılabilir. Dış mekan aktiviteleri için hoş bir ambiyans yaratmaları, onları verandaları, güverteleri ve diğer dış mekanları aydınlatmak için mükemmel kılar.
