Ürün özelliği:
1. Bu LED ışık kısılabilir ve gerçek parlaklığı göstermesini sağlayan 90 artı yüksek bir renk oluşturma indeksi derecesine sahiptir. Bu tavan ışığı yüzde 10'dan yüzde 100'e kısılabilir, bu da pratik durumlarda çok yardımcı olur. Ayrıca gerekli dimmerlerin uğultusuna da sahip değiller.
2. Basit Kurulum ve Geniş Uygulama: 100-derece ışın açısı, mutfak, oturma odası, banyo ve diğer dar alanlar gibi dar alanlarda kullanım için idealdir. Hızlı ve basit bir kurulum için kurulum talimatlarımızı takip etmeniz yeterlidir; montaj sadece 15 dakika sürmelidir.
3. Güvenlik Sözü Bu gömme led ışıklar, güvenlik, titreme, flaş, parlama ve nem derecesi için yüksek standartlara uyduklarını göstermek üzere ETL ES FCC ve RoHS tarafından onaylanmıştır. Ek olarak, bu LED'lerin 50000-saatlik kullanım sınırı ve kusurlara karşı 5-yıllık garantisi vardır.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 90 artı |
| UGR | <19 |
| Şekil | Yuvarlak |
| Boyut | Halka-Φ110mm,KESME-Φ75mm |
| Garanti(Yıl) | 5 yıl |
| Renk | Beyaz |
Detay Resmi:






