Ürün özelliği:
1. Bu LED ışığı kısılabilir ve gerçek parlaklığı göstermesini sağlayan 90 artı yüksek bir renk oluşturma indeksi derecesine sahiptir. Bu tavan ışığı yüzde 10'dan yüzde 100'e kısılabilir, bu da pratik durumlarda çok yardımcı olur. Ayrıca gerekli dimmerlerin uğultusuna da sahip değiller.
2. Sessiz, anında yanan LED gömme aydınlatma kaplamalarımız. Bununla birlikte, dayanıklı alüminyumdan yapılmış bölmeler daha da çekici görünebilir.
3. Enerji verimliliği: Gömme lambanın 0,9'luk güç faktörü, elektrik enerjisini ışık enerjisine dönüştürmede iyi bir iş çıkardığını gösterir.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 90 artı |
| UGR | <19 |
| Şekil | Yuvarlak |
| Boyut | Halka-Φ110mm,KESME-Φ75mm |
| Garanti(Yıl) | 5 yıl |
| Renk | Beyaz |
Detay Resmi:





