Ürün Özellikleri:
1. Basit Kurulum: Altı inçlik LED tavan lambaları, tavan bağlantı parçalarına kolayca yerleştirilebilen montaj braketlerine sahip oldukları için kurulumu kolaydır.
2. Esneklik: LED gömme ışıklar, belirli gereksinimleri karşılamak üzere uyarlanabilen çeşitli form ve stillerde mevcuttur. Çeşitli boyutları, renk sıcaklıkları ve ışın açıları, çok çeşitli uygulamalara olanak tanır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesme boyutu | 68 mm ila 280 mm |
| Dış çap | 85-300mm |
| garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görseller:



Gömme LED aydınlatma armatürleri, duvarlardaki, zeminlerdeki veya tavanlardaki açıklıklara veya yarıklara uyacak şekilde üretilir. Evler, hastaneler, okullar, showroom'lar, mağazalar, ofisler, oteller ve sergi salonları gibi çok çeşitli konut, iş ve endüstriyel ortamlarda yaygın olarak kullanılırlar. Uzun kullanım ömrü, minimum bakım gereksinimleri, enerji ekonomisi ve kullanımdaki çok yönlülüğü nedeniyle LED gömme ışıklar hem tasarımcılar hem de tüketiciler arasında favoridir.
Kullanım:

1. Konut: LED gömme aydınlatma, evdeki diğer odaların yanı sıra mutfakta, oturma odasında, banyoda ve yatak odasında kullanıma uygundur. Mekanın ihtiyaçlarına göre vurgu aydınlatması veya genel aydınlatma sağlayabilirler.
2. Ticari: LED gömme aydınlatma genellikle hastaneler, ofisler, showroom'lar, oteller, mağazalar ve sergi salonları gibi iş ve endüstriyel ortamlarda kullanılır. Birçok farklı amaç için vurgu, görev veya genel aydınlatma sağlayabilirler.
3. Dış Mekanlar LED gömme ışıkların kullanılabileceği dış mekanlar arasında güverteler, verandalar ve peyzajlar yer alır. Genellikle bahçedeki veya diğer dış alanlardaki unsurları vurgulamak veya vurgu aydınlatması sağlamak için kullanılırlar.
SSS:
1. Üretim mi yoksa ticaret şirketi misiniz?
LED ışıkların uzman üreticisi olarak, esas olarak üç çeşit LED ışık sağlıyoruz: iç mekan, dış mekan ve güneş enerjisi.
2. Tavuk Kümesi İçin Zamanlayıcılı Işık ürününün minimum sipariş miktarı nedir?
Minimum satın alma tutarı yoktur; istediğiniz tutarı yapabilirsiniz. Ancak, sayıca az olması birim maliyetin biraz daha yüksek olması anlamına gelir.
