Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. Kısılabilir ve CRI90 plus : Bu LED ışığın 90 artı yüksek renksel geriverim indeksi derecesi, gerçek parlaklığı yansıtmasını sağlar. Ayrıca pratik uygulamalarda kullanışlı olan bu yukarıdan aydınlatma yüzde 10'dan yüzde 100'e düşürülebilir. Ek olarak, uygun dimmerlerden gelen vızıltılardan yoksundurlar.
2. LED gömme aydınlatma kaplamalarımız anında yanar ve gürültüsüzdür. Bu arada, sağlam alüminyumdan yapılmış bölmeler daha da zarif görünebilir.
3. Enerji Tasarrufu: Gömme lambanın güç faktörü 0.9'dur, bu da elektrik enerjisini oldukça iyi ışık enerjisine dönüştürdüğü anlamına gelir.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Renk | beyaz veya özelleştirilmiş |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Enerji Fabrikası(PF) | 0.9'dan büyük veya eşittir |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -20~40 derece |
| UGR | <19 |
| Şekil | Yuvarlak |
Detay Resmi:






