özellik:
1. Huzurlu ve davetkar bir ortam yaratan net çizgiler ve sade tasarımlara sahip İskandinav tarzı tavan ışıkları ile mekanınızın doğal güzelliğini artırın.
2. Çeşitli dekor stillerini tamamlayan ve rahat bir atmosfer yaratan İskandinav tarzı tavan ışıklarının yumuşak, sıcak ışıltısıyla her odaya bir sıcaklık ve konfor dokunuşu katın.
3. Kalıcı güzellik ve güvenilir performans sağlamak için kaliteli malzemeler ve yenilikçi özelliklerle üretilen İskandinav tarzı tavan lambalarıyla stil ve işlevselliğin mükemmel karışımını deneyimleyin.
Şartname:
| Güç | 3W/5W/7W |
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 3000K,4000K,5000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 120 lm/ağ |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapağı |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesim boyutu | 68 mm'den 280 mm'ye |
| Dış çap | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
