özellik:
- Kare Arka-Işıklı Panel Lambası eşit ve rahat bir aydınlatma sağlayarak göz yorgunluğunu azaltır ve keyifli bir çalışma ve yaşam ortamı sağlar.
- Şık ve modern tasarımıyla Square Back-Lit Panel Lamp, ofislerden okullara, perakende satış alanlarından ağırlama mekanlarına kadar çok çeşitli uygulamalar için idealdir.
- Bu enerji-verimli aydınlatma çözümünün kurulumu ve bakımı kolaydır, bu da onu her alan için-uygun maliyetli ve pratik bir seçim haline getirir.
Şartname:
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP Derecelendirmesi | IP44 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60 |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz ve Gümüş |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
