Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün özelliği:
1. KISILABİLİR - Herhangi bir ruh haline veya dekora uyması için kesintisiz alçaltma güçleri (%100 – %10). İnce tavan ışıklarımız, doğru renk reprodüksiyonu ve güneş ışığı benzeri netlik (CRI80 plus) ile ışık yayar.
2. Hangi renk sıcaklığını satın alacağınızı düşünmenize gerek yok çünkü 3 CCT seçeneği mevcut: 3000K, 4000K ve 5000K. Bu, yanlış renk sıcaklığında oldukları için öğeleri iade etme veya değiştirme zorunluluğunu ortadan kaldırır.
| Renk | 5000K Gün Işığı |
| Işık fikstür formu | Gömme |
| Oda tipi | Mutfak, Banyo, Yatak Odası, Oturma Odası, Ev Ofis, Yemek Odası |
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Işık akısı | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Garanti | 5 yıl |
Detay Resmi:








