Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün özelliği:
1. Bağlantı Kutulu En İyi 6" 3CCT İnce LED Downlight
2. Hangi renk sıcaklığını satın alacağınızı düşünmenize gerek yok çünkü 3 CCT seçeneği mevcut: 3000K, 4000K ve 5000K. Bu, yanlış renk sıcaklığında oldukları için öğeleri iade etme veya değiştirme zorunluluğunu ortadan kaldırır.
3. Yüksek Parlaklık: 6 inçlik ince yukarıdan aydınlatmalar, daha az enerji kullanırken daha yüksek parlaklık çıkışı sağlayan mevcut en iyi LED devrelerini kullanır. 12 Watt veya 100W akkor ampul eşdeğeri kullanan 1000LM ile elektrik giderlerinden yüzde 90'a kadar tasarruf edebilirsiniz.
| Güç | 12W |
| Işık akısı | 1000lm |
| SKK | 3000K 4000K 5000K |
| Renk | beyaz veya özelleştirilmiş |
| Ürün boyutu | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Led Lamba Boncuk | 15/30/45/60/75/90/120/150 |
| Başvuru | Kapalı Ticari Ev |
| Garanti | 5 yıl |
Detay Resmi:








