Ürün Özellikleri:
1. Titreşim yaratmadan bir ışığı kısmak, anahtar işlevi gören bir yarı iletken cihaz olan triyak kullanılarak mümkündür. Sonuç olarak kullanıcı deneyimi daha keyifli hale gelebilir.
2. Renk değiştirme: Bu yetenekle, ışığın tonunu tercihlerinize veya ruh halinize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. LED çipleriyle, bir uygulama çeşitli renkleri cihazınıza kodlamak için kullanılabilir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesme boyutu | 68 mm ila 280 mm |
| Dış çap | 85-300M |
| garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görseller:



Yuvarlak düz panel Farklı yerleri aydınlatmak için kullanılan bir aydınlatma armatürü türü LED ışıktır. Hafif, ince ve düz şekilleri nedeniyle bu ışıklar çeşitli uygulamalar için harika bir seçimdir. Genellikle uzun ömürlülük, dayanıklılık ve enerji verimliliğini garanti eden birinci sınıf malzemelerden üretilirler. Uyarlanabilirliği nedeniyle, bu tür LED ışık paneli son zamanlarda popülerlik kazanmıştır ve birçok kişi evleri ve şirketleri için buna geçiş yapmaktadır. Bu yazıda dairesel düz panel LED ışıkların özelliklerine ve kullanımlarına daha ayrıntılı olarak değineceğiz.
Kullanım:


Yuvarlak düz panel LED ışıklar uyarlanabilir ve geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Ofis binaları bu ışıkların en sık kullanıldığı yerler arasındadır. İş aydınlatması için mükemmel olan iyi, parlak aydınlatma sağlarlar, bu da onları iş istasyonları için harika bir seçim haline getirir. Konutlarda, yuvarlak düz panel LED ışıklar genellikle oturma odalarında, mutfaklarda ve yatak odalarında da kullanılır. Yemek pişirmek, okumak ve eğlenmek için ideal olan güvenilir, mükemmel aydınlatma sağlarlar. Bu ışıklar ayrıca, ürünleri vurgulayan ve tüketici çekiciliğini artıran tutarlı, parlak aydınlatma sağladıkları perakende ortamlarında da kullanılır. Ek olarak, yuvarlak düz panel LED ışıklar, hasta bakımı için çok önemli olan güvenilir, mükemmel aydınlatma sağlamak için hastaneler ve tıbbi ofisler gibi sağlık ortamlarında kullanılır.
