Ürün Özellikleri:
1. Uzaktan kumanda: LED renk değiştiren gömme triyak kısılabilir ışıklar, sağlanan uzaktan kumanda kullanılarak açılabilir, kapatılabilir veya kısılabilir. Bu, kalkmanıza gerek kalmadan koltuğunuzun rahatlığından aydınlatmayı kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.
2. Triac Dimming: Triac, anahtar görevi gören ve ışığın titremeye neden olmadan kısılmasına izin veren bir yarı iletken cihazdır. Bu, daha keyifli bir kullanıcı deneyimi yaratabilir.
3. Renk değiştirme: Renk değiştirme özelliği, ışığın rengini ruh halinize veya tercihinize göre değiştirmenize olanak tanır. LED çiplerle, bir uygulamaya göre programlanabilen bir dizi renk arasından seçim yapabilirsiniz.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesme boyutu | 68 mm ila 280 mm |
| Dış çap | 85-300mm |
| garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görseller:



Sıcak Loş Gömme Aydınlatma: Nedir?
Ateş ışığının organik karartma etkisini taklit eden çağdaş bir aydınlatma armatürü Warm Dim Recessed Light'tır. Işık ilk açıldığında sıcak sarı bir renge sahiptir, ancak kısa sürede koyu turuncu bir parıltıya dönüşür. Hem rahat hem de davetkar bir ortam, parlak ışıktan hoş bir ambiyansa kusursuz bir şekilde geçişle ustaca yaratılır.
Kullanım:


1. Konutlar: Ruh halini iyileştirmek ve hoş bir ortam yaratmak için yemek odalarında, oturma odalarında ve yatak odalarında sıcak ve loş gömme aydınlatmalardan yararlanın.
2. Ofisler: Konferans odaları, lobi alanları ve bireysel ofisler Warm Dim Gömme Aydınlatmanın sağladığı sakinleştirici atmosferden faydalanabilir.
3. Perakende Alanları: Müşterileri daha uzun süre kalmaya teşvik eden davetkar bir ortam yaratmak için Sıcak Dim Gömme Aydınlatma, kuyumcu mağazaları, giyim butikleri ve süpermarketler gibi perakende alanları için harika bir seçimdir.
4. Misafirperverlik: Sıcak ve loş gömme aydınlatma, otellerde, restoranlarda ve spalarda müşteriler ve ziyaretçiler için rahat ve özel bir atmosfer sağlayabilir.
