
Özellik:
● 120 derece ışın açısı
● İnce tasarım
● Beyaz toz boyalı alüminyum
● 4000K 5000K ve 6000K olarak mevcuttur
● Harici BOKE sürücüsü
Şartname:
| güç | 18W |
| SKK | 5000K |
| Lümen çıkışı | 1440 lm |
| verimlilik | 80 lm/W |
| CRI | >80 |
| Işın açısı | 120 derece |
| Renk | Beyaz |
| Boyutlar (D x Y) | 225mm x 12mm |
Tanım:
Yuvarlak led panel ışığımız 18w perakende, ofis ve ev kullanımı için mükemmeldir. Alışılmadık derecede yüksek bir standartta üretilmiştir ve gönül rahatlığı için bir BOKE LED Sürücüsü ile birlikte gelirler.
Bu paneller tak çalıştır 3 Saatlik Acil Durum Kitimiz ile uyumludur.
3 renk sıcaklığında mevcuttur, uygulamanız için mükemmel rengi bulacaksınız:
Bu ürün 3 Yıl Garanti ve 28 Gün Para İade Garantisi ile birlikte gelir.
Ürün resmi:






18W LED bir oda için yeterli midir?
İhtiyacınız olan watt miktarı, odanın ne kadar büyük olduğuna ve ne kadar parlak olmasını istediğinize bağlıdır. Örneğin, tipik bir çalışma odası yalnızca 18W veya 24W gerektirirken, daha geniş bir oturma odası alanı 36W veya daha fazlasına ihtiyaç duyabilir.
