Ürün Özellikleri:
1. Herhangi bir odanın rahat ve dinlendirici atmosferini vurgulayan yumuşak, hoş bir ışıltı yaratır.
2. Kurulumu kolay ve az bakım gerektiren bu tür tavan lambaları, evler, işyerleri ve diğer ticari mekanlar için uygun fiyatlı bir aydınlatma kaynağıdır.
3. Birçok boyut ve form seçeneği bulunduğundan, iç mekan tasarımı ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.
4. Bu tür tavan aydınlatmalarının çeşitli renkleri ve yüzeyleri, mevcut dekorunuzu vurgulamanıza veya tamamlamanıza olanak tanır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 18W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesme boyutu | 4 inç, 6 inç, 8 inç, 10 inç |
| Dış çap | 85-300mm |
Ayrıntılı Görseller:




Kullanım:


Oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar, banyolar ve koridorlar, Slim LED tavan lambalarının düz olarak kullanıldığı yerlerden sadece birkaçıdır. Ofisler, perakende satış mağazaları ve restoranlar gibi ticari yerler de bunu oldukça popüler bulmaktadır. Aydınlatmanın ana kaynağı veya tüm atmosferi iyileştirmek için ek aydınlatma, slim LED tavan lambası düz olabilir.
