özellik:
1. Kare LED Panel Lambası hem çevre dostudur hem de enerji açısından verimlidir; çünkü tutarlı ve güçlü bir ışık üretmek için daha az güce ihtiyaç duyar.
2. Hafif ve zahmetsiz montajı sayesinde bu lamba modern konut ve ticari iç mekanlar için oldukça uygundur.
3. Kare LED Panel Lambası, düşük bakım maliyeti ve uzun kullanım ömrü nedeniyle çevre dostu ve uygun maliyetli bir aydınlatma seçeneğidir.
Şartname:
| LED çipi | Epistar / SMD2835 |
| IP Derecelendirmesi | IP44 koruma sınıfı |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Boyut | 30 * 30% 2f30 * 60% 2f60 * 60% 2f62 * 62% 2f30 * 120CM |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz ve Gümüş |
| Ömür | 50000saat |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

Şık ve zarif Kare LED Panel Lamba ile iş yerinizde veya ofisinizde davetkar ve modern bir atmosfer yaratın.
Hakkımızda:


SSS:
1. Garanti durumu nedir?
A: Seçenekleriniz için 2/3/5 yıl garanti.
2. Numunelerin ve büyük siparişlerin teslimatı ne kadar sürer?
A: Numuneler için yaklaşık kargo süresi 3-5 gün, toplu siparişler için ise 12-15 gündür.
3. Çin'deki fabrikanızı ziyaret edebilir miyim?
A: Bizi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Çevrimiçi video toplantıları ve fabrika turları da hoş geldiniz, sizinle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
