Ürün Özellikleri:
1. Bu downlight'ların çerçevesiz tasarımı, odayı eşit ve tutarlı bir şekilde aydınlatan düzgün bir ışık dağılımı yaratır ve ayırt edici aydınlatma deneyimine katkıda bulunur.
2. LED teknolojisiyle mümkün hale gelen trimless gömme LED downlight’ların enerji verimliliği, başlıca özelliklerinden biridir.
3. Gömme ve çerçevesiz LED downlight'lar az bakımla kalıcı bir aydınlatma seçeneği sunar. Diğer aydınlatma çözümlerine kıyasla daha uzun ömürlüdürler ve daha dayanıklıdırlar, bu nedenle onları sık sık değiştirmeniz gerekmez.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Kesme boyutu | 68 mm ila 280 mm |
| Dış çap | 85-300mm |
| garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görseller:


Her oda için, trimless gömme LED downlight'lar şık ve çağdaş aydınlatma seçeneklerinin zirvesidir. Tavanla iyi bir şekilde birleşerek şık, minimalist bir görünüm sağlayan pürüzsüz, akıcı bir görünüm sunarlar. Hassas tasarımları nedeniyle, bu ışıklar tavana tam oturur ve belirgin bir trime sahip değildir, bu da temiz ve sürekli bir aydınlatma izlenimi yaratır.
Kullanım:


Bu ışıklar konutlar, işyerleri, oteller, restoranlar ve perakende satış yerleri gibi çeşitli yerlerde kullanılabilir. Yükseklik ve derinlik hissi yaratabilirler, bu da onları alçak tavanlı alanlarda çok yardımcı kılar. Sıcak ve çekici bir aydınlatma efekti sağlayarak, büyük bir alana yerleştirilebilir ve rahat ve samimi bir atmosfer yaratmaya yardımcı olabilir.
