ÜrünSpesifikasyon:
| Model | Pil Yedek T8 LED acil durum tüpü |
| Watt | 9W / 18W |
| Boyut | 02ft / 4ft |
| Gerilim | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Acil durum | 90 dakika / 180 dakika |
| Kapak | Sütlü / berrak |
| Temel | G13 / Entegre |
| Malzeme | Alüminyum+PC |
| Ra | RA80 |
| Garanti | 3 yıl |
Ürünler Açıklama

Entegre 4ft şarj edilebilir T8 acil LED tüpünün ana avantajlarından biri, bir elektrik kesintisi durumunda acil durum aydınlatması sağlamasını sağlayan şarj edilebilir pildir. Bu işlev, acil bir durumda güvenilir bir ışık kaynağına sahip olmanızı sağlar, bu da onu sürekli aydınlatmanın gerekli olduğu yerlerde kullanım için ideal hale getirir.
Standart T8 floresan ampullerle monte edilmesi ve uyumlu olduğundan, entegre 4ft şarj edilebilir T8 acil LED tüpü, çeşitli iç uygulamalar için çok yönlü bir aydınlatma seçeneği sunar.


Kullanım

Hastaneler, okullar, perakende mağazaları, ofis binaları, depolar ve konut binaları entegre 4ft şarj edilebilir T8 acil LED tüpünden yararlanabilir. Otopark, merdiven boşlukları ve koridorlar gibi acil durum aydınlatması gerektiren yerlerde kullanılabilir. Bu LED tüpün uzun ömürlü performansı ve göz kamaştırıcı, sabit ışık çıkışı onu hem rutin kullanım hem de acil durumlar için mükemmel bir seçim haline getirir.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.

