
Ürün Açıklaması
1. Küçük, hafif bir tasarım ve olağanüstü kalitede bir alüminyum gövde
2. Bölge 1 ve 2, Bölge 21 ve 22 için uygun ATEX ve IECEX sertifikaları
3.Çalışma aralığı -40 derece ile artı 55 derece arasındadır.
4. Paslanmaz çelik güvenlik halatı ile uzun süreli güvenlik sağlayın.
Temel ayrıntılar
| Tip | projektör |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| lümen aralığı | 15120 lm |
| Malzeme | ADC12 dökme alüminyum |
| Çalışma sıcaklığı | -40 dereceden artı 55 dereceye |
| Frekans derecelendirmesi | 50/60Hz |
| Voltaj derecesi | 100 - 277 VAC |
| Güç derecesi | 135 W |
| Sertifikalar | UL844, ATEX, IECEx, DLC, LCIE, CE, RoHS |
| Tehlike Dereceleri |
Sınıf I, Bölüm 1, Grup C ve D Sınıf I, Bölüm 2, Grup A, B, C ve D Sınıf II, Bölüm 1 ve 2, Grup E, F ve G Sınıf III II 2 G Ex emb IIC T6 GB II 2 D Ex tb IIIC T80 derece Db IP66 Bölge 1 ve 2 Bölge 21 ve 22 |
| SKK | 5000 K |
| CRI | 80 |
| Watt başına lümen | 112 lm/W |
| IP derecelendirme | IP66 Sertifikası |
Daha fazla resim:



Başvuru

SSS
S: ödeme koşulları nedir?
A: LC görüşte, yüzde 30 TT peşin, yüzde 70 TT teslimattan önce.
S: Ana pazarlarınız?
C: ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Avustralya, Suudi Arabistan, BAE gibi birçok ülkeye ihracat yapıyoruz.
S: Arızalı ile nasıl başa çıkılır?
C: Genel olarak ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilir, kusur oranı yüzde 0,2'den azdır.
S: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Evet, tüm ürünlerimize 5 yıl garanti veriyoruz.
