Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
1.Güç: AC 100V~240V 50HZ/60HZ, 100W;
2. Dış çapı 10mm~12mm olan kablolar için uygundur.
3. Işık, su geçirmez ve korozyon önleyici yüksek performansa sahiptir.
4.LED lamba, enerji tasarruflu, uzun çalışma ömrüne sahip.
Temel ayrıntılar
| Tip | CFT6-L |
| Gerilim | AC100V~240V 50HZ/60HZ |
| Güç | 100W |
| Patlamaya dayanıklı işaret | Exd IIC T6 Gb |
| Işık akısı | 10000lm |
| Renk sıcaklığı | 5000K |
| Ra | 85'ten büyük veya eşit |
| Ortam sıcaklığı | -20 derece ~ artı 45 derece |
| Işık kaynağı ömrü | 75000 saatten büyük veya eşit |
| Aydınlatıcı | NEDEN OLMUŞ |
| Kablo dış çapı | 10mm~12mm |
| Malzeme | Havacılık Alüminyum |
| Koruma sınıfı | IP 66 |
| Yöntemi ayarla | 45 derece eğim |
Daha fazla resim:





Başvuru

