Açıklama
Soruşturma göndermek

Dünyanın bir numaralı Tayvan Meanwell LED sürücüsü ile birlikte verilir,
yüksek performanslı, daha verimli lamba sağlayın.
Toz olan korozyon önleyici, aşınmaya dayanıklı, güç kaplamalı kapak
geçirmez, su geçirmez, lambayı her türlü için mükemmel bir seçenek haline getirin
yüksek stres ortamı.
18- 43VAC veya 18~55VDC, müşterinin isteğine göre 25W ve 40W için isteğe bağlıdır
gereklilik
PARAMETRELER
| Modeli | BW-EP300W |
| Güç | 50W,100W,150W,200W |
| Gerilim | AC220V % 50% 2f60Hz |
| Boyut | 300 * 186 * 137 mm |
| Ağırlık | 3,8 kg |
| Yaşam Saati | 100000SAAT |
| Koruma seviyesi | IP66 Sertifikası |
| Korozyon önleyici sınıf | WF2 |
| Patlamaya dayanıklı işaret | Ex de mb IIC T6 Gb/ExtD A21 T80 derecesi |
| Işın açısı | 90 derece |
DETAYLI GÖRÜNTÜ









